KONST / Litografier / Färglitografier 13051260
nr 1305 1260
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografier, 2 st. Numrerade och signerade. Motivet: 60x43 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:29:38
500 kr
700 kr
800 kr